Меню
Your Cart

Мепарішвілі Хвича Нодарович

Мепарішвілі Хвича Нодарович
Округ №6
Мепарішвілі Хвича Нодарович

ПІБ: Мепарішвілі Хвича Нодарович;

Дата народження: 07.08.1972;

Громадянство та період безперервного проживання на території України: громадянин України, все життя проживаю на території України;

Відомості про освіту: вища, 2013р.: Київський університет управління та підприємництва (спеціальність «екологія та охорона навколишнього середовища»);

Відомості про посаду (заняття): заступник начальника;

Місце роботи: Басейнове управління водних ресурсів середнього Дніпра;

Партійність на даний момент: член Політичної партії «Європейська Солідарність»;

Та попередня історія партійної приналежності до будь-яких політичних

суб’єктів з датами перебування в них: не перебував;

Наявність чи відсутність представницького мандата: 2016 – 2019 рр. Верховна Рада України, народний депутат України;

Обіймання виборних посад: не обіймав;

Участь в громадській діяльності: голова Громадської організації «ГРУЗИНСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО У М. КИЄВІ»; голова Благодійної організації «Благодійний фонд народного депутата Хвичі Мепарішвілі «Майбутнє України».

1. Поліпшення екологічного, санітарного та гідрологічного стану річки
Рось. Завдяки вжитим заходам, збільшуватиметься пропускна здатність русел,  а відтак і покращення стану водойми та довкілля в цілому.
2. Створення на острові «Дитинства» еко-парку, що дозволить перетворити його на рекреаційну зону, де містяни проводитимуть своє дозвілля.
3. Сприяння модернізації центру міста, який сьогодні більше схожий на транзитну магістраль, ніж на комфортне місце для відпочинку. Реконструкція житлових будівель та архітектурних пам’яток, які перебувають в аварійному стані. Центр – це візитівка міста, тож він має бути доглянутим, красивим і затишним.
4. Вирішення питання будівництва об’їзної дороги в Білій Церкві, облаштування нових пішохідних переходів, модернізація зупинок громадського транспорту.
5. Сприяння реалізації програм пропагування здорового способу життя,
розширенню мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних майданчиків, системи гуртків та секцій. Облаштування велодоріжки від Шкарівки до Білої Церкви.
6. Продовження робіт з облаштування скверу на Таращанському масиві.
$0.00
Без ПДВ: $0.00