12 вересня до Дня Білої Церкви та Дня фізичної культури та спорту прихильники ПП «Європейська Солідарність» організували у парку «Олександрія» майстер-клас з бігу та правильної підготовки до нього.

Захід під назвою «Run up, Біла Церкво!» провели директор стадіону «Трудові резерви», засновник клуб Run Up Nation, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник двох Олімпійських ігор Назар Коваленко та заступник директора стадіону “Трудові резерви”, легкоатлет Сергій Мартинов. Руханку, яку варто робити і для пробіжок, і просто для здоров’я показала усім присутнім Анна Коваленко, тренер вищої категорії з легкої атлетики.

На спортивне свято прийшли дорослі та діти. Перші бігли 4 км, а дітям запропонували здолати дистанцію у 1000 м. Після бігу організатори провели вікторину та вручили призи.

«Основна мета – привчити людей до здорового способу життя. Розпочати з бігу, адже це найдешевший вид спорту. Проте потрібно правильно бігати і при цьому правильно дихати. Також покажемо, як правильно провести руханку перед бігом і після бігу. Темп у нас «розмовний», тобто, щоб можна було бігти і говорити», - розповів про захід Назар Коваленко. Він, до речі, вже третій рік поспіль в рамках клубу Run Up Nation вчить білоцерківців бігу в парку «Олександрія».

У пробіжці взяли участь всі охочі містяни, а також приєдналися до заходу очільник БМО ПП «Європейська Солідарність» Геннадій Джегур, член ПП «Європейська Солідарність» Хвича Мепарішвілі та інші.