Меню
Your Cart

Новини

13 Sep 12 вересня до Дня Білої Церкви та Дня фізичної культури та спорту
0 137
12 вересня до Дня Білої Церкви та Дня фізичної культури та спорту прихильники ПП «Європейська Солідарність» організували у парку «Олександрія» майстер-клас з бігу та ..
11 Sep Влада здала національні інтереси України!
0 132
!!! 9 вересня учасники Тристоронньої контактної групи домовилися про спільне інспектування в районі Шумів за участю представника координатора від ОБСЄ.* Після того, я..
09 Sep Run-up Біла Церква
esadmin 0 137
Давно обіцяєте собі почати робити ранкові пробіжки? Прекрасно Вас розуміємо! Саме тому ми запросили наших друзів з Run-up Nation навчити як бігати зранку легко і в за..
06 Sep З Днем Підприємця!
esadmin 0 146
У першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. 1. Свято встановлено Указом Президента України у 1998 році, щоб вшанувати важливу роль, яку відіграє бі..
04 Sep Термінова заява
esadmin 0 104
У зв’язку з різким зростанням кількості захворювань та ускладненням епідеміологічної ситуації в столиці, Київська міська організація політичної партії «Європейська Со..
02 Aug Страхові виплати для вчителів
esadmin 0 182
Очільник БМО ПП «Європейська Солідарність» Геннадій Джегур звернувся до міського голови з вимогою виділити кошти на обов’язкові страхові виплати працівникам медичної ..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)