Меню
Your Cart

Популярні запитання

Команда «Європейської Солідарності» вперше в українській історії передала кошти з центрального бюджету в місцеві на розвиток громад, ефективно провівши реформу децентралізації.  Завдяки цьому власні надходження до бюджету Білої Церкви  зросли в 5 разів,  а бюджету розвитку –  майже в  10!  На сьогодні  білоцерківська родина збільшується на  9 сільських та 1 селищну ради, отож – Білоцерківській об’єднаній  територіальній  громаді бути! На жаль, замість посилення місцевого самоврядування та ролі громади в прийнятті рішень, чинна влада об’єднує громади примусово, не радячись із людьми, а селам намагається призначити старост. 
Саме тому  пріоритет витрачання зароблених  коштів, на відміну від нинішньої ситуації, має бути ЗМІНЕНИЙ і відповідати європейським стандартам, де головною є ЛЮДИНА – її здоров’я, освіта, комфорт проживання, соціальний захист, а тим більше в умовах  епідемії   коронавірусу  (COVID-19)! 
«Європейська Солідарність» - єдина політична сила, спроможна утвердити та відстояти європейський шлях розвитку.

В першу чергу ми плануємо створити безпечний освітній простір, що передбачає ремонт пришкільних територій та  введення обов’язкової системи охорони в кожен навчальний заклад. Також, суттєвою частиною нашої програми щодо закладів освіти є оновлення харчоблоків, придбання сучасного навчально-методичного обладнання (інтерактивні панелі та комплекси, STEM-лабораторії, персональні нетбуки, електронні книжки тощо). Важливою для нас є безпека освітян та учнів, тому ми будемо ініціювати встановлення систем протипожежного захисту в усіх закладах освіти та  запровадження страхування педагогічних працівників на випадок захворювання на COVID-19. На додаток ми плануємо введення виплат за престижність педагогічної праці - у максимальному розмірі (30%) та започаткування  премії  працівникам освіти, учні й вихованці яких стали переможцями олімпіад, змагань, конкурсів.

В першу чергу, ми будемо продовжувати реформувати галузь з урахуванням потреб мешканців  Білоцерківської громади. В нашій програмі розвитку міста є страхування медичних працівників на випадок захворювання на COVID-19,  переоснащення медичних закладів сучасним діагностичним обладнанням та системами протипожежного захисту,  заміна застарілих ліфтів та комунікацій та будівництво нових амбулаторій у тих населених пунктах та мікрорайонах ОТГ, де їх немає. 

Ми плануємо запровадити програму додаткової підтримки пільгових  категорій населення, у тому числі учасників бойових дій та їхніх родин.  Також, нашим пріоритетом є муніципальна фінансова допомога білоцерківцям літнього віку, яким виповнилося 70 і більше років. Ми не змогли б залишити без уваги людей з особливими потребами – для них ми першочергово адаптуємо міський простір, зробивши його більш інклюзивним. Плануємо ми також забезпечити гарантоване обслуговування на дому людей із обмеженими можливостями, навіть якщо в них є родини.  А ще, серед наших програмних пріоритетів є будівництво міського хоспісу та будинку для літніх громадян.
На нашу думку, місту не вистачає єдиного культурного центру, тому ми ініціюватимемо створення міського Палацу культури. Обов’язком для нас відчувається збереження культурної спадщини міста, тому нами планується поетапна реставрація  наявних пам’яток культури, зокрема фасаду Будинку органної та камерної музики як єдиного концертного залу, що залишився в міській власності. Ми вважаємо, що важливо подбати про розвиток мистецтва у місті, а особливу увагу приділити зростаючому поколінню митців, тому у нашій програмі закладено оновлення матеріально-технічного забезпечення (інструментів,  нотних матеріалів  тощо) школам мистецтв та впровадження винагороди за престижність праці,  а також премій викладачам, вихованці яких стали переможцями мистецьких конкурсів. Останнім, але не менш важливим пунктом нашої програми щодо розвитку культури у місті є започаткування щорічного Міського фестивалю мистецтв та його фінансування з місцевого бюджету.
Підтримка масового спорту та сприяння здоровому  способу життя – наші пріоритети, тому ми будемо ініціювати  будівництво міського  Палацу спорту та легкоатлетичного манежу, заплануємо ремонт та оновлення існуючої матеріально-технічної бази та спортивного інвентарю,  створимо місцеві програми підтримки аматорського спорту.
Так, це – можливо. І ми маємо чіткий план по тому як змінити цю сферу на краще. По-перше, треба встановити контроль за формуванням доступних тарифів на житлово-комунальні послуги. Від оптимальних тарифів – залежить успішне функціонування усієї сфери. Другим кроком є забезпечення достатнього  фінансування  для проведення  капітальних  ремонтів багатоквартирних  житлових будинків та прибудинкових територій, адже безпека і комфорт жителів міста – є ціллю функціонування цієї галузі. Для того, щоб послуги в сфері ЖКГ стали дійсно якісними, необхідним є створення умов для запровадження відкритого конкурентного  ринку житлово-комунальних  послуг за принципом «громада керує своїм майном, а не монополіст» і, відповідно,  дієва  програма підтримки ОСББ та ЖБК.  Також необхідно зобов’язати КАТП-1028 встановити сучасні контейнери для роздільного збору сміття. Одним із важливих проектів, що потрібно реалізувати є будівництво притулку для бездомних тварин.
Першим важливим кроком є придбання нових комунальних тролейбусів та автобусів. Для зручності пасажирів і перевізників ми плануємо використати сучасні методи: ввести єдиний електронний проїзний квиток та збільшити кількість сучасних зупинок громадського транспорту та електронних табло на них.  Також потрібно раз і на завжди вирішити проблему забезпечення безкоштовного проїзду пільгових категорій населення в усіх видах громадського транспорту та створити дієвий механізм компенсації перевезення пільгових категорій населення з метою уникнення конфліктів між водіями й пасажирами. 
Для поліпшення екологічного стану міста ми плануємо низку заходів, серед яких упровадження системи моніторингу забруднення повітря та встановлення автоматів для збору й подальшої утилізації скляної, пластикової та жерстяної тари.  Критично необхідним є покращення гідрологічного режиму річки Рось, припинення скидів неочищених стічних вод у зливову каналізацію та водні об’єкти, встановлення контролю над прибережними смугами та їх відведення,  а також очищення джерел, які наповнюють Рось. Також, щоб білоцерківці завжди мали доступ до чистої питної води необхідно створити резервний водозабір.
Ми плануємо зниження ставок місцевих податків для підприємців.  Що важливо, ми створимо рівні умови ведення бізнесу та ліквідуємо принцип «своїм – усе, іншим – закон!». Щоб цього досягти ми налагодимо конструктивний діалогу між місцевою владою та представниками бізнесу, надамо їм дієву юридичну підтримку та створимо необхідну  інфраструктуру для нового промислового виробництва.
Ми зробимо все для того, щоб стала! Ми працюємо над розробкою  та хочемо реалізувати комплексну програму «Біла Церква – місто вихідного дня», що дозволить створити нові робочі місця та збільшити дохідну частину місцевого бюджету. До того ж ми вважаємо дивним, що ніхто з попередників не розвивав туристичну перлину нашого міста – дендропарк «Олександрія». Ми плануємо розробити та промоціювати туристичний бренд парку.

Останні новини

13 Sep 12 вересня до Дня Білої Церкви та Дня фізичної культури та спорту
0 32
12 вересня до Дня Білої Церкви та Дня фізичної культури та спорту прихильники ПП «Європейська Солідарність» організували у парку «Олександрія» майстер-клас з бігу та ..
11 Sep Влада здала національні інтереси України!
0 16
!!! 9 вересня учасники Тристоронньої контактної групи домовилися про спільне інспектування в районі Шумів за участю представника координатора від ОБСЄ.* Після того, я..